II Szkolny Dzień Życzliwości

Przygotowania do tego wyjątkowego dnia trwały dwa tygodnie. Każda klasa w naszej szkole otrzymała do wykonania następujące zadania: W przeddzień święta odbyły się wybory najżyczliwszego nauczyciela i pracownika naszej szkoły, przeprowadzone przez SU klas IV-VI.
Dnia 21 listopada spotkaliśmy się na dwóch apelach prowadzonych przez SU (jeden dla uczniów klas IV-VI, drugi dla uczniów klas I-III), aby podsumować nasze działania, poznać najżyczliwszych i rozdać nagrody. Obowiązującym tego dnia kolorem naszej garderoby był kolor żółty.

Głosami uczniów naszej szkoły najżyczliwszym nauczycielem została wybrana pani Małgorzata Tomaszewska - nasza pani dyrektor, zaś najżyczliwszym pracownikiem naszej szkoły został pan Sławomir Sieradzki, który codziennie dba o bezpieczeństwo naszych uczniów na ulicy, przeprowadzając ich do przez jezdnię. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i ORDERY ŻYCZLIWOŚCI.
A oto lista najżyczliwszych uczniów SP 111 z poszczególnych klas: Iza Korbut Ia, Martyna Pedzik i Aleksandra Świniarska Ib, Aleksandra Spała Ic, Julia Słowińska IIa, Kamil Jóźwiak IIb, Natalia Sypek IIc, Basia Masłocha i Paweł Ryczkowski IIIa, Agnieszka Frątczak IIIb, Aleksandra Balik IIIc, Oliwia Brzezińska IVa, Żaneta Karbowiak IVb, Paweł Urbaniak i Kinga Jasica IVc, Sebastian Boniuk Va, Klaudia Kaczmarek i Beata Frątczak Vb, Edyta Wojtczyk i Artur Sobocki Vc, Kuba Morawski VIa, Kostek Paszczenko VIb, Karolina Krzeszewska VIc oraz Dewaki Kończak i Dagmara Suskiewicz VId.

A OTO NAGRODZENI POMYSŁODAWCY NAJWSPANIALSZYCH ORDERÓW ŻYCZLIWOŚCI:

I ICH WSPANIAŁE ORDERY:

NA KONIEC DRZEWKO ŻYCZLIWOŚCI Z ŻYCZENIAMI "WSZYSTKIEGO ŻYCZLIWEGO" DLA KAŻDEGO ODWIEDZAJĄCEGO STRONĘ INTERNETOWĄ NASZEJ SZKOŁY: